John Alexander McDougall - Zdrowie bez recepty

John Alexander McDougall - Zdrowie bez recepty

Z pewnością każdy z nas jest po części miłośnikiem czytania. Dobre książki potrafią wciągnąć nas bez pamięci. Nie da się również ukryć, że bardzo często książki są wstanie dostarczyć nam dawkę nietuzinkowej i oryginalnej wiedzy. Jedną z książek, które z całą pewnością warto przeczytać jest John Alexander McDougall- Zdrowie bez recepty. Czego ta książka może nas nauczyć i dlaczego warto nas nauczyć?

Zdrowie bez recepty - wartościowa książka o odżywianiu

John Alexander McDougall - Zdrowie bez recepty to jedna z tych książek, która nauczy nas jeść to co lubimy, a jednocześnie tracić przy tym zbędne kilogramy. Książka ta gwarantuje nam bowiem dawkę solidnej wiedzy na temat diety roślinnej, która ma nam umożliwić powrót do natury, a jednocześnie powrót do naszej zdrowej i szczupłej sylwetki.

Książka ta postuluje dietę, która pomoże nam zapomnieć o problemach z wysokim ciśnieniem, wysokim cholesterolem i trawieniem. Nie da się również ukryć, że podczas stosowania diety roślinnej, która opisana jest w książce John Alexander McDougall - Zdrowie bez recepty, wiele osób przestaje przyjmować leki i suplementy diety. Dodatkowo zmniejsza ona ryzyko wystąpienia wielu chorób cywilizacyjnych jak np. cukrzycy czy otyłości. Dzięki tej książce nauczymy się ponownie cieszyć naszym jedzeniem i przygotowywać posiłki zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Będziemy z całą pewnością jeść to co lubimy, a jednocześnie będziemy mogli cieszyć się szybką i skuteczną utratą zbędnych kilogramów, oraz odzyskamy pewność siebie.

Najnowsze posty